Írjon nekünk!
hr@bahamas.hu

Területi értékesítő

flakes flakes

Értékesítés

Pozícióleírás

Gyorsfagyasztott élelmiszerek kereskedelmével foglalkozó cégünk számára keresünk TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát

Budapestre és Pest megyébe keressük kollégánkat, aki tartja a kapcsolatot a már meglévő partnerekkel, és bővíti azok körét. Partnereink többsége a HoReCa szegmensből kerül ki, így határozottan előny, ha valakinek van tapasztalata ezen a területen. A telephelyre nem kell bejárni, csak a havi értekezletre!

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐKÉNT MIK LESZNEK A FELADATOK?

  • a cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása és értékesítési célok elérése
  • a BA-HA-MA’S Kft termékeinek értékesítése
  • a vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás és túraterv szerinti látogatása
  • túraterv optimalizálás
  • a partnerek teljes körű tájékoztatása termékekről és szolgáltatásokról
  • új vevők felkutatása
  • rendelés optimalizálás
  • partnerekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések előkészítése, lebonyolítása, továbbá az üzleti együttműködések fenntartása és nyomon követése
  • a folyamatban lévő promóciók és akciók végrehajtása
  • vevőreklamációk kezelése
  • kintlévőség kiemelt kezelése
  • adminisztrációs feladatok határidős betartása
  • legalább 3 év HoReCa, FMCG területi értékesítői tapasztalat

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • releváns ügyfélkör

MIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANI?

  • versenyképes javadalmazás, stabilitás, biztos munkáltatói háttér, hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • alkalmazotti munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • fix alapbér + jutalék + béren kívüli juttatások
  • céges autó, céges telefon
  • profi, támogató, lendületes értékesítő csapat és vezetés
  • tanulási, fejlődési lehetőség

MIT VÁRUNK AZ ÚJ KOLLÉGÁTÓL?

  • minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű-vezetői tapasztalat
  • pozitív, vevőorientált szemlélet és problémamegoldó készség
  • kiváló és eredményes értékesítési, kommunikációs és tárgyalási készség
  • önálló, kreatív munkavégzésre való képesség
  • eredményorientáltság, elhivatottság
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Fotó: Freepik

Értékesítés

Klaudia

Szervező

Dolgozóink mondták rólunk

„Szuper csapat!”

A legjobb értékesítő csapat!