Írjon nekünk!
hr@bahamas.hu

Áruterítő teherautó sofőr

flakes flakes

Logisztika

Pozícióleírás

Dunakeszin található fagyasztott élelmiszerek kereskedelmével foglalkozó cégünk számára keresünk áruterítő teherautó sofőrt

Indulás hajnalban a telephelyünkről, jellemzően budapesti és Pest megyei túra útvonalakat kell végigjárni, de van, hogy az ország távolabbi pontja a célterület. A sofőr kolléga feladata a helyszínen a termékek kipakolása, valamint a helyben fizető ügyfelekkel való elszámolás is.

AZ ÁRUTERÍTŐ SOFŐR FŐBB FELADATAI

  •  Gyorsfagyasztott termékek pontos, gyors, sérülésmentes szállítása belföldön, időkapuk és túratervek figyelembevételével
  •  Áru kézi kirakodása és mozgatása, tételes átadása
  •  Göngyöleg, bizonylatok, dokumentumok és készpénz precíz kezelése

ELVÁRÁSOK

  •  Legalább 3 éves tapasztalat belföldi áruszállításban, áruterítésben
  •  C kategóriás jogosítvány
  •  GKI igazolvány
  •  Digitális gépjárművezetői kártya
  •  Magyarországi úthálózat ismerete, országos és budapesti helyismeret
  •  megbízható, pontos, rugalmas, terhelhető
  •  bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  •  hosszútávú, stabil, 8 órás bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  •  korrekt juttatási csomag (napidíj, bónuszok, emelt műszak- és bérpótlékok, )
  •  túlóra elszámolás háromhavi időkeretben
  •  éves prémium
  •  SZÉP kártya juttatás
  •  csoportos élet- és balesetbiztosítás
  •  biztonságos, fiatal tehergépjárművek
  •  jó hangulatú munkahely, jó csapat

Kép: Freepik