Írjon nekünk!
hr@bahamas.hu

Állások a BAHAMAS-nál

flakes flakes

Üdvözöljük álláskereső oldalunkon!

A BA-HA-MA’S Kft. a kereskedelmi szektorban a 100 legjobb magyar kis- és középvállalat közé tartozik. Ezt az eredményt dolgozóinkkal közösen értük el, de nem állunk itt meg, cégünk tovább fejlődik, növekedik, ehhez pedig új munkavállalókra van szükségünk!

Ha Dunakeszin állást keres, új kihívásokra vágyik, vagy éppen pályakezdőként szeretne elhelyezkedni, nézzen szét álláslehetőségeink között.

Ezen az oldalon az összes nyitott pozíció szerepel, de ha most nem találta meg az Önnek megfelelő állást, akkor is érdemes elküldenie önéletrajzát a hr@bahamas.hu mail címre, hogy a későbbiekben tájékoztatni tudjuk az új lehetőségekről.

Korrekt juttatási csomag
cafeteria +
bónuszok +
egyéb juttatások

Biztos háttér
Folyamatos növekedés
1994. óta

Változatos munkakörök
szellemi és fizikai pozíciók

Állásajánlatok

Marketing

Marketing munkatárs

Ha kreatív vagy és tudsz önállóan dolgozni, itt a helyed!

Hr

Munkaügyi ügyintéző

Megújuló HR csapatunk új tagját keressük

Termelés

Élelmiszer termékgyártó

Értékesítés

Területi értékesítő

Ha HoReCás tapasztalatod van, itt a helyed!

Logisztika

Áruterítő teherautó sofőr

C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező kollégát keresünk

Raktár

Éjszakai komissiózó raktáros

Hűtőraktárunk éjszakás csapata várja új tagját

Raktár

Komissiózó raktáros

Hétfőtől péntekig nappalos munkarendben várjuk új munkatársunkat

Megbízhatóság
Ígéreteinket betartjuk,
adott szavunk kötelez

Fejlődés
Önmagunkat folyamatosan fejlesztjük

Hitelesség
Értünk ahhoz, amit csinálunk

Nincs kedve keresgélni?

* jelölt mezők kötelezően kitöltendő
Az üzenet mezőbe kérjük írja meg milyen pozíció érdekli

Értékesítés

Klaudia

Szervező

Dolgozóink mondták rólunk

„Szuper csapat!”

A legjobb értékesítő csapat!