Kereskedelmi elemző

MIK LESZNEK A FELADATOK?

  • kimutatások, riportok elkészítése az értékesítési vezető útmutatása alapján;
  • a kimutatások, riportok rendszeres frissítése, tendenciák elemzése;
  • döntéselőkészítő riportok elkészítése, részvétek az akciótervek kidolgozásában;
  • marketing kampányokban való részvétel;
  • szoros együttműködés a társosztályokkal – beszerzés, szállítmányozás, raktározás, kontrolling.

AZ IDEÁLIS JELÖLT

  • felsőfokú közgazdász / kereskedelmi végzettséggel rendelkezik;
  • napi szinten használja Microsoft Office programjait, főleg az Excelt;
  • rendszerszemlélettel rendelkezik;
  • erős analitikus látásmód, precizitás jellemzi.

ELŐNYÖK

  • FMCG, élelmiszer-ipari területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Power BI ismerete;
  • kontroller pozícióban szerzett tapasztalat.

MIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANI?

  • home office lehetőség;
  • versenyképes javadalmazás (alapbér, bónusz, cafeteria);
  • stabilitás, biztos munkáltatói háttér, hosszútávú munkavégzési lehetőség;
  • támogató szervezeti kultúra;
  • fejlődési lehetőség.

* jelölt mezők kötelezően kitöltendő
Az üzenet mezőbe kérjük írja meg milyen pozíció érdekli

a sikeres együttműködés hozzávalói a bahamastól

Megbízható munkáltató

Cégünk közel 30 éve megbízható munkáltató.

Korrekt juttatási csomag

Teljes bejelentés minden pozícióban. Alapbér + bónusz.

Kiszámítható munkaidő

Megállapodás és beosztás szerint kiszámítható munkaidő.

Home Office lehetőség

A szellemi munkakörök igény esetén otthonról is végezhetők.

Fejlődési lehetőség

Munkatársaink számára folyamatosan biztosítjuk a tanulási, képzési lehetőséget.

Dolgozók mondták rólunk

“Egy nagyszerű csapat, jó munkahelyi környezet...”

és a vezetőim bizalma - ez ösztönöz engem újra és újra minden nap.

“Szuper csapat!”

A legjobb értékesítő csapat

“Azért szeretek itt dolgozni...”

mert támogató vezetőkkel dolgozhatok. A számtalan fejlesztés és kihívás ösztönzőleg hat munkámra, így folyamatosan fejlődök.

Procyon InteliArt Online Marketing
Honlapkészítés: InteliArt Online Marketing Kft.